Sep1

Tuleks luua Äntu fanclub!

Kui keegi teine seda ei tee, siis mina teen…vot just nii palju armastan ma Äntu Valgejärve ja just seda järve. Mitte et ma oleks Rohejärves käinud, aga Sinijärv vaatamata oma puhtale veele on siiski liiga külm ja igav. Puudub värviline taimestik ja ilusad kalaparved. Sel nädalavahetusel olime taas kord sealmail. Nagu minu kiuste, et siis kui ma olen valmistunud filmimiseks ja mul selleks ka aega on, siis puudub selline pisike tegur nagu päike. Ja ei jäänudki muud üle, kui lihtalt olla ja nautida. Vesi oli endiselt meeldivalt soe ja kalu ja vähke piisavalt. Nähtavus vähemalt 10 meetrit, nii et kurta pole nagu millegi üle. Aga päike…seda oleks ikka väga vaja olnud…noh, eks siis järgmine kord vast veab rohkem.

Igatahes on nii koos päikesega kui ka ilma tegemist suurepärase järvega ja seal sukeldumisest on raske väsida. Küll aga teeb kurvaks inimeste lohakus, et nii vette kui kaldale loobitakse pudeleid ja muud prahti. Alles eelmisel sukeldumisel sai sealt välja korjatud hulga klaasikilde. Kas peab tingimata endast märgi maha jätma?

Eelmisel nädalavahetusel sai taas Äntu tee jalge alla võetud ja seekord ilmaga vedas. Ütleme nii, et sõnadest jääb puudu kirjeldamaks selle järve veealust ilu. Paradiis…

no images were found

Postitas Terje

Comments are closed.