Mar2

TOIMUNUD Suur hooaja avapidu 22. kuni 24. aprill

Suur suvine sukeldumishooaeg saab sel aastal avalöögi juba aprilli teises pooles. 22.-24.aprill koguneme pikale nädalavahetusele, seekord Mustveesse, Peipsi Lained nimelisse külalistemajja. Tegevust saab sel korral palju olema, aga suvine hooaeg tahab korralikku sissetöötamist ja seepärast valisime avamiseks sellise nädalavahetuse, kus ka reedene päev vaba on.  Meie programm näeb välja järgmine:

22.04. kell 13.00koguneme Elistvere loomapargi juures ja läheme vaatama, kas kevad on metsaelanikud juba üles ajanud. Peale seda liigume aga Mustvee külje all olevasse Kalmakülla, et end külalistemajas mõnusalt sisse seada.  Kohapeal teeme veel väikese ümbruskonnaga tutvumise tiiru läbi toreda orienteerumismängu, peale mida ootab meid ees mõnus saun ja tubli õhtusöök. Kui ilm lubab, veedame õhtu väljas grillides ja tünnisaunas istudes.

23.04. kell 11.00on meil start Saadjärve äärde, et teha üks tore sukeldumine kevadiselt kargesse järvevette. Pärast seda seame sammud taas Kalmaküla suunas, kus soovi korral saab kohalikus restoranis veidi keha kinnitada. Kui hästi läheb, siis on meil peale sööki tunnike vaba aega, et siis pärast seda hakata saunalaval oma keha ja vaimu õhtuse peo jaoks  puhastama. Kell 19.30 alustame selle nädalavahetuse piduliku osaga ehk suure suve avamispeoga. Sel korral on teemaks „Inglid ja deemonid” ning me loodame, et kõik on valmis kostüümidesse panustama. Ette valmistamisel on ka väike etteaste meie toreda isetegevusliku blondiklubi eestvedamisel.

Peoõhtul on välja pandud ka korjanduskarp, kuhu on kõigil võimalik annetada teile sobiv summa klubile bussi või paadi hankimiseks. Meil on mõlemat vaja, aga lubada saame vaid ühe ja sedagi Teie abiga. Loodame Teie heldekäelisusele 🙂

24.04. kell 12.00hakkame tasapisi kodu poole liikuma ja soovijatel on võimalus teha selle aasta esimene kups Äntu Sinijärve.

Kogu nädalavahetuse hind on 55€, mis sisaldab ööbimist kahel ööl, kahte hommiku ja kahte õhtusööki, sauna mõlemal õhtul ja pidu. Üheks õhtuks tulles on hind 35€, mis siis sisaldab ööbimist, hommiku ja õhtusööki, sauna ja pidu. Varustuse rent nädalavahetuseks on 20€ juhul, kui ise keskusesse varustusele järgi tulete ja selle hiljem ka tagasi toote ning 25€ juhul, kui meie varustust transpordime. Lõunat saame mõlemal päeval süüa Peipsi Lained restoranis(ei kuulu hinna sisse). Kaasa palume võtte lisaks peoriietusele ka mugav looduses liikumise riietus ja saunavahendid. Õues istumiseks sobiksid matkatoolid ja kui keegi soovib grillida, siis ühe grill võtame kindlasti ise kaasa. See, mida grillida, tuleb igaühe ise kaasa haarata.

Info ja registreerumine kuni 19.04.-ni info@sukeldujad.ee.

Registreerimisel tuleb tasuda pool osavõtumaksust. Teise poole võib tasuda kohapeal.

 

Vaadake pilte eelmise hooaja lõpupeost! 

Postitas Terje

Comments are closed.