Sep24

TOIMUNUD Saturday Night Fever

Saturday Night Fever ehk diskopalavikuga algab meie talvehooaeg. Suur suvise hooaja lõpupidu ja talvise vaikelu algus toimub 21.-23.oktoobril Mellini puhkemajas Viljandimaal. Tulemas on hoogne nädalavahetus looduskaunis kohas, et panna punkt aktiivsele suvehooajale ja hakata nautima rahulikku, ilmselt lumist talve.

 

 

21.10. kell 18:00 koguneme öösukeldumisele ja see toimub  Männa karjääris. Pärast seda võtame suuna Mellini Puhkemajja, teeme sauna ja kokkame ühiselt miskit suupärast.

22.10. on meil varajane tõus, sest juba hommikul võtame suuna Teringi rappa, et läbida 3km pikkune matkarada. Peale toonust tõstvat loodust võtame suuna uuesti Männa karjäärile ja juba kell 12:00 koguneme seal, et läbi viia järjekordne „Aarete jaht”. Kõik leiud tuleb õhtul ühiselt ära tarbida. Peale sukeldumist võtame suuna taas Mellini Puhkemajja, keedame seal ühiste jõududega väikese supi, kütame sauna ja siis….

Kell 20:00 algab suur diskopalavik „Saturday Night Fever”. Kõik külalised on oodatud temaatilistes kostüümides. Õhtu jooksul ristime uustulnukaid, mis tähendab, et kõik uued sukeldujad on rohkem kui oodatud, teeme mõne põneva võistluse ja  tantsime jalad rakku. Kindlasti ei ole puudu üllatused ja loomulikult on kaetud temaatiline pidulaud.

23.10. kell 12:00 päeval hakkame liikuma kodu poole ja teeme peatuse Tilli järve ääres, kus paar aastat tagasi väga toreda sukeldumiselamuse saime.

Kallid sõbrad! Sel nädalavahetusel jätkub tantsu, tralli ja ka sukeldumisi. Kõik on oodatud! Nii kurb, kui see ka pole, siis kahjuks peame me selle toreda nädalavahetuse eest ka raha välja käima. Kes tuleb üheks ööks, on hind 35€. See sisaldab ööbimist, sauna, laupäevast pidusööki ja pühapäevast hommikusööki. Kes liitub meiega aga juba reedel, siis on hind 50€ ja sinna sisse kuulub kõik eelnev, aga lisaks veel teine öö, reedene saun ja laupäevane hommikusöök.  Reede õhtuks tuleb igaühel endal söögipoolis kaasa võtta. Ööbimiseks on meil 20 voodit ja ülejäänud magavad põrandal madratsitel. Voodivarustus on hinna sees.

 Varutuse rent sukeldumiseks on soodushinnaga. Ühe korra rent on 10€. Varustus tuleb ise transportida.

Info ja registreerimine üritusele on kuni 19.10-ni. Registreerimisel tuleb ära maksta ka osalustasu.

Postitas Terje

Comments are closed.