Oct7

TOIMUNUD Klubi Egiptuses – Sharm El Sheik

 

Pime november on käega katsuda. Aga just siis on meil plaanis päikest nautima sõita. Kasutage ära suurepärast võimalust liita oma päikseseküllasele puhkusele ka veidi veealust ilu. Punane meri on üks kauneimatest sukeldumiskohtadest maailmas.
Miks? 
Samm rannaliivalt vette ja hetkega satud sa imepärasesse maailma. Sind ümbritsevad värviküllased kalaparved ja korallide lõputud peenrad. Nähtavus on 30m ja vesi on meie mõistes aasta läbi soe. Ja vaid paarikümne laevasõidu minuti kaugusel saad nautida maailmakuulsate sukeldumiskohtade ilu.

Soovitame teha sukeldumiskursuse esimese osa ehk siis teooria ja bassein osa kodus. Siis jääb Teil kohapeal rohkem aega sukelduda ja oma puhkust nautida.

Meie klubi teeb Sharmis sukeldumisi ja avavee tunde järgnevatel kuupäevadel:

November 2010        20. kuni 27.
Detsember 2010       04. kuni 11.
Veebruar 2011         19. kuni 26.

Avavee tundideks kulub kaks päeva ja mõlemal päeval sukeldume otse kaldalt. Peale kursuse lõpetamist on võimalik sukelduda tuntud kohtades nagu Tirani saare riffid ja Ras Mohamedi rahvuspark. Lisaks põnevatele sukeldumistele veedame ühiselt aega vesipiibutelgis või vanalinnas kaubandusega tutvudes.

Samadel kuupäevadel on Egiptusesse oodatud ka kõik juba litsenseeritud sukeldujad! Pakume rohkelt sukeldumisi ja võimalust läbida AOWD kursus poole hinnaga!

 

 Teooria ja basseinitundide hind endiselt väga hea 1900.- (120 eur)

OWD avavee tunnid Egiptuses 3600.-(230 eur)

 Võimalus teha AOWD kursust. Hind 4000.-(255 eur).
Viie päeva sukeldumispaketi ostajale AOWD kursus poole hinnaga.

Oodatud on kõik, kes tahavad koos meie sukeldumist nautida.

 

Täpsem info ja registreerimine info@sukeldujad.ee

 

Vaata pilte sukeldumisest Egiptuses!

Postitas Terje

Comments are closed.