Dec16

Kauneid pühi ja head uut sukeldumisaastat!

Aasta lõpuni on jäänud loetud päevad. Õues on kargelt külm, aga vähemalt päikseline.  Lootust on, et varsti jäätuvad veekogud ja siis saab jääsukeldumisi korraldama hakata.

Aasta oli meil hea ja siinkohal kasutan juhust , et tänada kõiki, kes sel aastal meiega koos vee alla käisid. Teie kõigi seltsis oli väga lahe. Laagreid sai peetud päris mitu ja veel rohkem on tulemas. Kevadel käisime ka Hurgada safaril. Usun, et kõik jäid möödunud aastaga rahule.

Aastal 2010 on meil veel rohkem plaane. Alustame sellest, et juba veebruaris soojendame me endid Tai päikese all ja märtsi lõpul teeme kiire treti Punase mere äärde. Aga see pole veel kõik! Juunis on plaan külma ja polaarpäeva otsima minna ehk teisisõnu-plaanis on Põhja-Norra. Ja ikka pole veel kõik-oktoobris teeme aga mõnusa reisi Komodo saartele, mis asuvad Indoneesias. Ja loomulikult on plaanis alates maist igas kuus ka üks laager korraldada, nii vanadesse tuntud kohtadesse nagu Hiiumaa ja Saaremaa, aga üritame ka midagi uut välja mõelda. Igatahes saab tegevust olema kõigile, kes tahavad oma aega veeta sukeldujate meeldivas seltskonnas nii vee all kui ka vee peal.

Seniks aga kõigile rahulikku närvi pühade eelses hullumajas ja hoidke ennast külma eest!

Päikest, Terje

Postitas Terje

Comments are closed.