Nov6

TOIMUNUD Vene muinasjutu eripära ehk mõnusa seltskonna nääripidu!

 

Hooaja lõpetamisest pole teab kui palju aega möödunud, aga juba on meil valmis uue peo suurepärane plaan!  Sel korral peame maha ei midagi rohkemat kui korraliku jõulupeo, et saaksime selle ülihea aasta auga ära saata ja soovida, et uus tooks veel rohkem toredaid sukeldumisi, reise ja loomulikult häid sõpru.

Meie pidu saab teoks 11.-12.detsember ehk siis sobivalt enne tegeliku jõuluhulluse algust.  Saame hetkeks aja maha võtta!  Sel korral on teemaks vene muinasjutt. Kõik ” sneguurotshkad ja baba jegaad” on oodatud.  

Plaan ise näeb kogu oma ilus välja järgmine:
11.12. kell 12.00 kogunemine Rummu karjääri äärde. Sinna oleme meie püsti pannud suure telgi ja selle ka soojaks kütnud. Siis toimub vetteminek, et sisse õnnistada sinna püstitatud jõulukuusk.

Pärast sukeldumist naudime heas seltskonnas veel veidi kuuma teed ja vesipiipu, siis korjame kompsud kokku ja võtame suuna Läänemaa suunas. Täpsemalt Roosta puhkekülla. Seal ootab meid meie peo ja ööbimise paik. Enne kui suur pidu lahti läheb, saame saunas ja mullivannis meeldivalt aega veeta ja siis alles lõbusaks läheb. Õhtu krooniks on pidulik õhtusöök!

Nagu ühele korralikule jõulupeole kohane, on ka meile näärivana koos oma ilusate abilistega oodata.  Et näärivanal ikka tööd oleks, siis peab iga peost osavõtja kaasa võtma kingituse, max 50.- Mida lõbusam, seda parem! Lisaks sellele on ette näha talendishowd ja kõiketeadva ennustusmoori külaskäiku.  Üllatused pole välistatud…

12.12.kell 12.00 lahkume Roostalt, et enne pingsa jõuluaja algust saaksid hing ja ihu puhata. Teeme ühiselt  väikese rabamatka, mille lõpetame piknikuga looduses.

Kogu meie kahepäevase ürituse peateema on aga klubile soetatav mikrobuss. Usun, et kõik on nõus, et Getsi ja Golfiga me järgmisel aastal varustust ära veetud ei  saa. Me vajame seda bussi ning kõik panused bussifondi on teretulnud!

Tehke klubile jõulukink ja toetage meie bussiostu!

Ürituse hind on 600.-, mis sisaldab ööbimist, hommiku- ja õhtusööki, sauna, sukeldumist jõulukuuse juurde ja rabamatka.

Tulge ja veetke meeldiv nädalavahetus meie lahedas seltaskonnas.

Oma osavõtust anda märku:
info@sukeldujad.ee

Vaadake ka meie eelmise peo pilte siit!

Postitas Terje

Comments are closed.