Sep22

TOIMUNUD Talvehooaja alguspidu

Talvehooaja alguspidu ehk EdevuseLaat sukeldujate  moodi 

Nagu juba varem sai välja reklaamitud, siis meie talvehoooaja ametlik algus toimub 15.-17.10. Plaan näeb välja järgmine:

Reede, 15.10 kell 19.00 kogunemine öösukeldumisele Äntu Valgejärves. Peale sukeldumist saun ja õhtusöök.

Laupäeval, 16.10. kell 11.00 sukeldumine Porkuni järves. Jätkame eelmisel aastal alustatud traditsiooni ja proovime ka sel korral sukelduda paaris uues järves.  Pärast seda võimalus tutvuda Porkuni vaatamisväärsustega, matkata 1,7km pikal Energiarajal, minna ratsutama Väike-Maarjasse või nautida metsa vaikust ja rahu Ebavere hiiemäel.

15.00. Sukeldumine Äntu Sinijärves. Kõik, kes ei pelga sel päeval teist sukeldumist teha, on oodatud Eesti kõige puhtama veega järve.

19.00 hakkame kogunema meie majutuspaika ja 20.00 algab pidu…Edevuse laat sukeldujate moodi, st. riietusstiil on edev…kõige edevamatele auhinnad,edevad sellised…;)…naudime head seltskonda, tõmbame vesipiipu, sööme, joome…

Pühapäev, 17.10 kell 12.00 Veski järv. Vaatame üle ka Äntu traditsiooniliste järvede kõrval paikneva järvesilma.

Kell 15.00 Äntu Valgejärv…naudime veel kord selle kauni  järvesilma võlusid….

Pidu ei parane, kui rahvas ei vähene..pärast sukeldumist hakkame vaikselt kodude poole liikuma.

Tähelepanu sel aastal OWD lõpetanud! Teile on üritus pea kohustulik!!! Oodatud on aga kõik, kes leiavad aega meiega liituda. Pidu tuleb ainult siis hea, kui kohale tulevad lahedad inimesed.

Selle toreda ürituse hind on 700.-, mis sisaldab ööbimist, sauna, kahte hommiku ja kahte õhtusööki. Magamiskott ja padi tuleb endal kaasa võtta(kohapeal olevad voodid jagame õrnema soo esindajate vahel) ja kui kodus mõni üleliigne madrats, siis ka selle võiks kaasa haarata. Lõunat on võimalik süüa Väike-Maarjas, Georgi pubis.  Mahlast kangemad joogid tuleb endal kaasa võtta.

Varustuse rent sukeldumiseks on 200.- kord.

Info ja registreerimine terje@sukeldujad.ee  Oma osavõtust tuleb teada anda hiljemalt 13.10. õhtuks.

Vaata pilte ka meie eelmisest hooaja lõpetamisest!

Postitas Terje

Comments are closed.