Nov27

Algab päkapikkude aeg! Tee oma sõbrale kingitus.

Nii uskumatu kui see ka pole, siis peale 3 palmide all veedetud jõuluaega, olen ka mina siia suurde algavasse jõuluhullusesse peadpidi kinni jäänud. Enne aastanumbri vahetust on veel niipalju plaane, et selleks on tervet aastat vaja, et need kõik täide viia. Oh, küll tahaks ehete tegemist õppida või siis klaasipuhumist oma silmaga näha. Ja piparkoogid, ei noh, neid ju poe taignast ei kõlba teha…mis siis ikka, alustame täiesti nullist. Ja siis veel kingitused…kolm aastat pääsesin sellest, aga nüüd vist paraku tuleb midagi selle heaks teha. Kui ainult veel lumi ka maha tuleks ja veidi külmemaks läheks;sellisena on jõulud sama nõmedad, kui neid palmide otsa riputatud värviliste tulede all veeta. Aga mis me kurdame. Elu on iseenesest ju ilus.

Teile kallid sõbrad, kes te muretsete oma sõpradele tehtavate kingituste pärast. Meil on sellele probleemile kiire lahendus. Kinkige oma sõpradele ja tuttavatele meie klubi kinkekaart. Seda kaarti saab täpselt selles summas, nagu te tahate ja kingisaaja saab ise valida, kas ta kasutab selle kinkekaardi meie klubis ära kursuste eest tasumisel, soovib ta äkki proovisukeldumist teha või siis varustust osta. Kõik on võimalik!

Kinkekaart on eriti mõnus kingitus neile, kes midagi uut ja põnevat tahavad proovida. Mis saab olla parim, kui SUKELDUMINE!!!

Rahulikku pühadeaega ja kohtumiseni vee all!

Postitas Terje

Comments are closed.